sobota, 12 grudnia 2009

Daniela Uhlig

Super ilustracje zza naszej zachodniej granicy - zapraszam po więcej na http://www.du-artwork.depiątek, 11 grudnia 2009

Jakie lustrzanki - Canon czy Nikon?

Reklama Na Blogach


Wielu z nas dokonując zakupu nowego sprzętu fotograficznego zastanawiało się pewnie czy warto przeznaczyć parę tysięcy złotych na zakup lustrzanki czy pozostać przy typowej kompaktowej cyfrówce. Jeszcze do niedawna lustrzanki pozostawały daleko poza zasięgiem naszych portfeli. Jednak w ubiegłym roku stały się dostępne dla szerszego grona odbiorców. Na rynek weszły „tańsze” modele czołowych producentów – firm Canon i Nikon. Canon jako pierwszy zaoferował model SLR, EOS 300D. Zaraz później do gry wszedł też Nikon ze swoim modelem D70. Obecnie zakres cenowy lustrzanek jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Pozostaje pytanie czy zdecydować się na zakup lustrzanki Canon czy też Nikon. Na stronie skąpiec.pl znajdziemy lustrzanki dostępne obecnie na naszym rynku. Najpopularniejsze wyprodukowane są właśnie przez firmy Canon oraz Nikon. Porównując dostępne modele na skąpiec.pl warto pamiętać, że większość lustrzanek jest bardzo do siebie podobna i żeby dokonać słusznego wyboru musimy bardzo dokładnie zapoznać się z parametrami każdego modelu.

Zarówno Canon, jak i Nikon, oferują modele z niemal każdej kategorii cenowej, także każdy przyszły użytkownik lustrzanki znajdzie coś dla siebie. Na rynku dostępne są także aparaty innych producentów, więc wybór między firmą Canon, a firmą Nikon może także być utrudniony ze względu na dodatkową konkurencję.

Warto więc dokładnie zapoznać się z ofertą na naszym rynku i poczytać opinie obecnych użytkowników lustrzanek na stronie skąpiec.pl. Najbardziej popularne lustrzanki dostępne na skapiec.pl to lustrzanki firmy Nikon modele: Nikon D3000 i Nikon D5000 oraz lustrzanki firmy Canon, modele: Canon 1000D i Canon 450D.
Można także spojrzeć na wybór kompaktowych aparatów cyfrowych oferowanych także przez firmy Canon i Nikon, jednak warto rozważyć nieco większy wydatek i zakup lustrzanki.

środa, 9 grudnia 2009

JonathanWAY$HAK

JonathanWAY$HAK jest freelancerem od 1996 roku. Pasjonuje się głównie tworzeniem komiksów, a okazjonalnie zabiera się także i za malowanie. Zapraszam na stronę Jonathana: www.scrapbookmanifesto.com - myślę, że będziecie pod takim samym wrażeniem jego twórczości jak ja!Tiago Hoisel

"Pochodzący z Brazylii 25-letni Tiago Hoisel tworzy grafikę, która po prostu powala na kolana. Przeglądając prace tego młodego artysty, aż trudno oderwać od nich wzrok! Przekonajcie się sami, zapraszam na stronę: www.hoisel.zip.net/ - zobaczcie kolejny niezaprzeczalny talent!"